Portion Boysien Tiina Forsby on palaillut keikoille jalkaleikkauksen jälkeen. Ilouutinen on myös se, että pitkä piina nettihäirikön kourissa päättyi hiljattain tuomioon ja koviin korvauksiin, jotka lankesivat rikollisen maksettaviksi.
Nyt Tiina on kertonut kotiasioistaan.
Kiireinen keikka-artisti kertoo rehellisesti käyttävänsä siivouspalveluja.
-Siis faktahan on se, että jos täällä meidän kotona ei kävis siivooja huhkimassa pari kertaa kuussa niin me ei varmaan ikinä pystyttäis nauttimaan puhtaasta kodista, hän tunnustaa.
Hän myöntää siivouspalvelujen olevan tärkeää arjen luksusta hänelle.
Lue myös: IL: Portion Boysien Tiina Forsby käräjillä – nettiherjaajalle tosi iso lasku
Lue myös: Portion Boysin Tiina Forsby oikeudenkäynnin jälkeen: ”Pelkuri!”
-Kaiken kiireen keskellä voi saapua raikkaalta tuoksuvaan ja siivottuun kotiin missä esimerkiksi peilit ja lasipinnat on huolella puhdistettu. Mulla ei tässä elämäntilanteessa ikinä riittäisi itsellä aikaa siihen.
Tiina poseeraa kuvakarusellissa kuvissa, jotka mitä ilmeisemmin on otettu hänen kotonaan. Onpas upea asunto!
Katso alta.